Polityka prywatności

Drodzy LEANowcy,

Napiszę to najkrócej, jak się da!

Wasze dane są bezpieczne. Zapisując się na newsletter podaliście mi swoje adresy e-mail. Są one przechowywane w bazie danych MailChimp, do której dostęp mam ja i tylko ja! Nikt inny nie zna hasła. Tak więc jestem jedyną osobą, która może je wykorzystać.

A teraz najważniejsze: adresy te nigdy nie były, nie są i nigdy nie będą przekazywane żadnym podmiotom (firmom, osobom, etc.) Jedynym celem ich gromadzenia jest wykorzystania do rozsyłania mojego newslettera.

Wszyscy, którzy zapisali się na ten newsletter mają prawa do zarządzania swoimi danymi zgodnie z dyrektywą RODO. Łącznie z tym, że możecie w dowolnym momencie wypisać się i bezpowrotnie skasować swój adres e-mail z tej bazy (link otrzymujecie u dołu każdego newslettera ode mnie).

Niech LEAN będzie z Wami!

Pozdrawiam,
Krzysztof Dobrowolski

Pierwszy raz tutaj?

Lean, ze wszystkimi swoimi narzędziami i pojęciami, staje się coraz bardziej powszechny. A co za tym idzie, dociera do coraz szerszego grona pracowników w firmach. Jednak nie zawsze łatwo jest im wszystkim wytłumaczyć, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. A przecież zrozumienie jest podstawą sukcesu... czytaj dalej

O mnie

Od piętnastu lat pracuję w przemyśle, głównie motoryzacyjnym. Jestem praktykiem oraz propagatorem zrównoważonego rozwoju organizacji, opartego na zasadach, systemach i narzędziach... czytaj dalej