O mnie

Krzysztof Dobrowolski

Od 2001 roku pracuję w przemyśle, głównie motoryzacyjnym. Jestem praktykiem oraz propagatorem zrównoważonego rozwoju organizacji, opartego na zasadach, systemach i narzędziach Lean Management. Jestem zwolennikiem ewolucji, choć działania rewolucyjne nie są mi obce. Wierzę w sukces oparty na kulturze organizacyjnej, bez której wyrafinowane techniki nie mają szans na długofalowe powodzenie.

Szczegóły mojego doświadczenia zawodowego znajdziesz na moim profilu LinkedIn. Publikuję tam nowe wpisy z „Lean jest dla ludzi”. Zapraszam Cię do moich kontaktów lub obserwowania profilu.

Prowadzę także „Lean jest dla ludzi” na Facebook – wystarczy polubić, aby zawsze być na bieżąco. Tam też można komentować, dyskutować, nawiązać kontakt.

O blogu

Blog wystartował 28 marca 2016 r. i od tego dnia w regularnych odstępach czasu (raz w tygodniu) publikuję na nim własne artykuły, podcasty a także bieżące informacje dotyczące moich innych publikacji (np. w prasie drukowanej).

Treści na nim poruszane są odzwierciedleniem moich prywatnych opinii. Opisywane sytuacje są fikcyjną ilustracją przedstawianych zagadnień. Jakakolwiek zbieżność z rzeczywistymi osobami, firmami czy sytuacjami jest wyłącznie przypadkowa. Ponadto, wpisy na niniejszym blogu nie reprezentują polityki ani poglądów moich pracodawców, ani aktualnych, ani poprzednich.

© Wszystkie materiały zamieszczone na kdobrowolski.pl (teksty, ilustracje, układ graficzny, kod źródłowy strony, itd.), o ile nie zaznaczono inaczej, są wyłączną własnością autora strony. Wykorzystanie bez pisemnej zgody zabronione.

Kontakt

Masz pytania lub uwagi dotyczące treści zamieszczonych w serwisie? Interesuje Cię konkretny temat i uważasz, że powinien zostać on opisany? Chcesz nawiązać ze mną współpracę?

Napisz do mnie bezpośrednio na:

adresmailowy

lub skontaktuj się ze mną na profilach społecznościowych: Facebook lub LinkedIn.

…a po godzinach

Poza pracą, która niewątpliwie jest moją pasją, swój czas poświęcam na:

  • bieganie, dużo biegania, coraz więcej biegania… głównie pod długie dystanse, półmaraton i maraton,
  • podróże dalekie i bliskie, z plecakiem lub na rowerze, często w pobliskie góry, czasami w odległe zakątki,
  • czytanie, czytanie, czytanie… i kupowanie książek, a w zasadzie ich wybieranie w księgarni, czemu mogę poświęcać czas godzinami…

Kilka fotek z Instagrama:

Pierwszy raz tutaj?

Lean, ze wszystkimi swoimi narzędziami i pojęciami, staje się coraz bardziej powszechny. A co za tym idzie, dociera do coraz szerszego grona pracowników w firmach. Jednak nie zawsze łatwo jest im wszystkim wytłumaczyć, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. A przecież zrozumienie jest podstawą sukcesu... czytaj dalej

O mnie

Od piętnastu lat pracuję w przemyśle, głównie motoryzacyjnym. Jestem praktykiem oraz propagatorem zrównoważonego rozwoju organizacji, opartego na zasadach, systemach i narzędziach... czytaj dalej